MÁTE ZÁUJEM O KRYOTERAPIU? REZERVÁCIA

DARUJ SVOJÍM BLÍZKYM ZDRAVIE

 Kryoterapia je určená všetkým,ktorým záleží na ich zdraví a vitalite. Je možné ju absolvovať neobmedzene, upevňovať a zároveň skvalitňovať si tak zdravie po celý život. Kryoterapia spája prevenciu, rehabilitáciu a regeneráciu. Darujte svojím blízkym plnohodnotný život a zdravie. 

Čo je to kryoterapia?

Samotná procedúra spočíva v pobyte v kryosaune po dobu 1 až maximálne 3 minút pri teplote od -110 °C do -160 °C. Vo fáze ochladzovania poklesne teplota kože na 2-10 C, ale telesná teplota sa nemení. Extrémny chlad je pre telo šok, ktorému sa organizmus bráni vylučovaním telu prospešných látok, ako sú kortikoidy, adrenalín, noradrenalín, u mužov testosterón a endorfíny. Kortikoidy majú protizápalové účinky, výhodou preto je, že si ich telo vytvára samo v potrebnom množstve. Význam testosterónu je zaujímavý aj pre športovcov, má totiž vplyv na rast svalovej hmoty a zvýšenie výkonnosti pri silovom a vytrvalostnom tréningu. Endorfíny pôsobia proti bolestivo, navodzujú pocit telesnej sily a duševnej polohy.Chlad výrazne znižuje vodivosť nervových dráh, s čim súvisí aj pocit bezbolestnosti pretrvávajúci až niekoľko hodín po kryoterapii, svaly relaxujú.Vytlačením tuku z buniek pri ich stiahnutí chladom a nasledujúcom prekrvení sa dosahujú úspechy i pri úpravách celulitídy. Dá sa teda povedať, že pobyt v kryosaune omladzuje a osviežuje.

Ďalšiu fázu tvorí fyzické cvičenie, pri ktorom dochádza až k štvornásobnému prekrveniu periférnych častí a búrlivej látkovej výmene (vylučujú sa škodlivé látky, kyselina mliečna a voľne radikály, ktoré inak spôsobujú poškodenie a starnutie buniek.

Najväčším darom pre človeka je zdravie! Potešte svojich blízkych zdravým darčekom . Už dnes si môžte zakúpiť darčekové poukážky v hodnote 120, 65 a 14 € . Darčekové poukážky si uplatnite priamo u nás v Kryosaune Žilina. Nájdete nás na ulici Športová 9, 010 01, Žilina západná tribúna štadión Mšk Žilina.

DARUJ SVOJÍM BLÍZKYM ZDRAVIE

Mapa:

Darčekové poukážky si môžte zakúpiť :

  1. Prostredníctvom formulára uvedeného nižšie
  2. Prostredníctvom FB spravy alebo E-mailom (info@kryoza.sk)
  3. Na telefónnom čísle +421 915 511 175
  4. Priamo v Kryosaune Žilina

          Darčekové poukážky

               Hodnota    

                120€

                 65€

                 14€


Objednávka darčekovej poukážky

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Telefónne číslo (povinné)

Dodacia adresa:

Ulica (povinné)

Mesto (povinné)

Psč (povinné)

Vyberte si poukážku /hodnota (cena)/

Poznámka