MÁTE ZÁUJEM O KRYOTERAPIU? REZERVÁCIA

Diéta s názvom Kryosauna

Kryoterapia je vysoko efektívna moderná fyzioterapeutická metóda. Reakciou organizmu na terapiu chladom je reštart, nové naprogramovanie všetkých dôležitých funkcií: psychiky,imunitného systému, fyziologických procesov.

 girl-1542782_1920

V čom všetkom  kryoterapia môže pomôcť ?

Kryoterapia mimoriadne rýchlo pôsobí na dlhodobé ťažkosti, zápaly, bolesť, alergie. Voveľmi krátkej dobe zmierni chronickú únavu,stres, depresie a ďalšie choroby. Urýchľuje obnovu poškodených tkanív a hojenie rán po úrazoch či operáciách. Zvyšuje svalovú aj duševnú výkonnosť, skracuje dobu potrebnú pre odpočinok po záťaži. Efekt nastupuje zvyčajne bezprostredne po aplikácii. Pre svoju mimoriadnu účinnosť je niekedy kryoterapia označovaná ako Kneippova metóda 3. tisícročia.Ovplyvňuje celkovú obranyschopnosť, otužilosť a odolnosť voči mikroorganizmom, vírusovým ochoreniam a chrípkam. Ako to je v prípade spaľovania tukov?

 

Ako mi kryosauna pomôže pri chudnutí?

Pobyt v kryosaune je jedinečná kozmetická a liečivá procedúra, ktorá si kladie za cieľ stimulovať a vytrénovať váš termoregulačný systém. Protistresový účinok a vyplavovanie endorfínov po jej návšteve je už len čerešnička na torte. Kryosauna však v maximálne pozitívnej miere pôsobí aj na spaľovanie tukov a to sa v období obaľovania organizmu rôznymi koláčikmi a zemiakovými šalátmi hodí perfektne.

Pri návšteve kryosauny dochádza k výraznému posilneniu krvného obehu, ktorý sa zlepšuje napríklad aj pri pravidelných aktivitách ako je rýchla chôdza, plávanie, jazda na bicykli či pri všetkých formách kardio cvikov, ktoré bezprostredne napomáhajú k formovaniu postavy. Okrem toho dochádza k zvýšeniu svalového napätia, čo je užitočným prvkom najmä pre ženy, ktoré chcú mať vyšportovanú postavu. Silnejším sa stáva aj imunitný systém a dochádza tiež k pozitívnej stimulácii systému nervového.

Pokiaľ vás trápi nadváha, procedúry kryoterapie zamerané na chudnutie sú pre vás ako stvorené. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov je potrebné proces pobytu v kryosaune opakovať, najideálnejšie aspoň 3x týždenne. Vďaka rýchlemu rozdeleniu tukov a sacharidov spaľovaním, dochádza k úbytku hmotnosti už po 4 – 5 hodinách absolvovania kryoterapie. Diéta v podobe kryosauny urýchľuje látkovú výmenu, zlepšuje už spomínaný krvný obeh, zvyšuje svalový tonus, ktorý pomáha pasívnemu chudnutiu. V priemere, v rozmedzí 10 až 20 sedení, dochádza k úbytku hmotnosti od 3 do 10 kg. Dôležitý je však individuálny prístup a stanovenie procesu spaľovania tukov pobytom v kryosaune po dohode s klientom, aby boli naplnené jeho predstavy a zachovaný cieľ úpravy hmotnosti.

Kryosauna nie je len silný urýchľovač metabolizmu, ale má taktiež podstatný vplyv na nastolenie hormonálnej rovnováhy, ktorá sa taktiež spája s úbytkom hmotnosti. Odporúčanou kombináciou na dosiahnutie vysnívanej postavy je popri absolvovaní procedúr kryoterapie dodržiavať zdravé a vyvážené stravovanie spolu s primeranou pohybovou aktivitou.

Svoju životnú zmenu môžete odštartovať práve návštevou našej kryosauny, a tak nadobudnúť rovnováhu tela a ducha, pretože vnútorná pohoda je úzko spätá a odzrkadľuje sa na vonkajšej kráse človeka.

Ak sa chcete dozvedieť  viac kliknite tu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *