MÁTE ZÁUJEM O KRYOTERAPIU? REZERVÁCIA

Súťaž o wellness víkend pre 2 osoby v srdci Vysokých Tatier

Pripravili sme pre vás veľkolepú súťaž o wellness víkend pre 2 osoby v srdci Vysokých Tatier v Apartmánoch Sabaidee, ktoré sú súčasťou komplexu Residence Lesná sa nachádzajú v krásnom a tichom prostredí obce Stará Lesná na úpätí masívu Lomnického štítu.

Priamo z bazéna sa budete dívať spolu s vaším blízkym na majestátne scenérie Tatier a vychutnávať si pôžitok z dokonalého oddychu

Apartmány Sabai Dee Vysoké Tatry predstavujú jedinečné miesto pre váš oddych. Užite si romanticky víkend, rodinnú dovolenku, či wellness pobyt v našich apartmánoch najvyššieho európskeho štandardu. Moderné pohodlné ubytovanie s výhľadom priamo na Lomnický štít, jedinečný Wellness & Spa by L´OCCITANE, výborná kuchyňa a nádherné prostredie urobia Váš pobyt u nás nezabudnuteľným!  Každý apartmán má plne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom a balkón s očarujúcim výhľadom na tatranskú scenériu. V objekte máte k dispozícii vysokorýchlostné WiFi pripojenie na internet. Počas celého pobytu je zabezpečené parkovanie na monitorovacom privátnom parkovisku s vlastnou rampou a príjazdovou cestou.

Zákazníkom je k dispozícii hotelová reštaurácia Baux Ball s možnosťou stravovania s pestrou ponuka výborných jedál a špecialít určite naplní všetky vaše očakávania. Champagne Lobby Bar pre Vám ponukajú široký výber alkoholických a nealkoholických nápojov, ktoré spríjemnia vaše posedenie. Šálku lahodnej kávy či pohár kvalitného vína najlepších svetových ale i slovenských značiek si môžete spoločne s priateľmi vychutnať priamo pri pohľade na tatranské štíty z barovej terasy.

Prezentačné video komplexu Residence Lesná ktorého súčastou sú  Apartmány Sabaidee

Wellness & Spa 

Využite skvelú príležitosť a oddychujte v jedinom SPA by L´OCCITANE na Slovensku. Zažijete v ňom skutočné uvoľnenie a odpútate sa od každodenného stresu. Zverte sa do rúk našich certifikovaných terapeutiek a nechajte sa rozmaznávať. Vyberte si spomedzi širokej ponuky relaxačných procedúr, terapií a kozmetických ošetrení a doprajte svojmu telu a pleti jedinečné uvoľnenie.

V rozsiahlom hotelovom wellness centre nájdete saunový svet, vnútornú aj vonkajšiu jacuzzi, tepidárium, či dokonca ľadový vodopád. Vychutnajte si blahodarné účinky Fínskej suchej sauny, parnej soľnej sauny či parnej bylinkovej sauny. Príjemný pocit osvieženia získate v bazéne, s dĺžkou 12 a šírkou 6 metrov, s rôznymi masážnymi prvkami, ktoré spríjemnia váš pobyt vo vode. Priestor je doplnený o oddychovú zónu s nádherným výhľadom na Lomnický štít a príjemným barom, v ktorom vám okrem klasických nápojov poskytneme aj zdravé bylinné čaje, či čerstvé zeleninové a ovocné šťavy.

 

 

Ako sa zapojiť do súťaže ?

Úplne jednoducho, stačí aby ste:

  1. zdielajte tento príspevok na vašom FB
  2. navštívte nás a absolvujte kryoterapiu ( Čím viac návštev, tým väčšia šanca na výhru). Pri každom vstupe od nás obržíte sútažný listok ktorý vhodíte do súťažného boxu

Žrebovania víťaza sa uskutoční 08. septembra 2017

Rezervovať si termín

Pre viac informácií nás kontaktujte na tel. čísle 0949 883 230, alebo nám napíšte na našej fanpage.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *