darčekové poukazy

Výber darčeku nieje ľahkou úlohou, preto sme si pre Vás priravili darčekové poukazy, ktoré potešía naozaj každého, daruj svojím blízkym, dobrým priateľom, prípadne obchodným partnerom netradičný darček vo forme zdravia.

1 vstup

Darčekový poukaz na 1 vstup može byť vystavený na hodnotu alebo počet celotelových kryoterapií

5 vstupov

Darčekový poukaz na 5 vstupov može byť vystavený na hodnotu alebo počet počet celotelových kryoterapií

10 vstupov

Darčekový poukaz na 10 vstupov može byť vystavený na hodnotu alebo počet počet celotelových kryoterapií

Darčekové poukazy

Darček, ktorým nesklamete ani tých najnáročnejších

Prečo darovať darčekový poukaz ?

 Potešte svojich najdrahších, dobrých priateľov, prípadne obchodných partnerov a darujte im k sviatku, výročiu alebo len tak pre radosť netradičný darček. 

Objednávka darčekového poukazu

Po odoslaní objednávky vám zašleme na e-mail zálohovú faktúru. Po uhradení faktúry vám darčekový poukaz spolu s dokladom o zaplatení zašleme na vašu adresu.Vyplnením a odoslaním objednávky vyjadrujem svoj súhlas so všeobecnými obchodnými podmienkami. Zároveň v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov udeľujem spoločnosti FITLANDIA, s.r.o. súhlas so správou, spracovaním a uchovávaním osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, bydlisko, dátum narodenia, telefónne číslo a e-mailová adresa uvedených v objednávkovom formulári za účelom spracovania objednávky a za účelom spracovania údajov treťou stranou. Súhlas je daný na dobu neurčitú a beriem na vedomie, že som oprávnený postupovať podľa § 28 zákona č. 122/2013 Z.z. a tento súhlas písomne odvolať.