Kryoterapia, najnovší kozmetický produkt

    Otázka: čo majú spoločné slávne hollywoodske hviezdy ako Jennifer Anniston, Jessica Alba, Daniel Craig a Demi Moore?

Odpoveď: ich nadšenie pre kryoterapiu ako metódu na podporu krásy. Supermodelka Gigi Hadid tiež pravidelne navštevuje kryosaunu, aby si dala vnútornú podporu a mladší vzhľad.

Výhody kryoterapie pre krásu:

 • Zníženie vrások prostredníctvom zvýšenej produkcie kolagénu

 • Aktivácia metabolizmu prostredníctvom spaľovania extra kalórií

 • Zníženie celulitídy, akné a pupienkov prostredníctvom zlepšeného krvného obehu a odtoku toxínov

 • Pevnejšia koža Stimuluje lymfodrenáž

 • Aktivuje krvný obeh Znižuje únavu Zlepšuje spánok

 • Vyvažuje hladiny hormónov

 • Stimuluje obnovu buniek

 • Prirodzený detox pre telo a pokožku

 • Zatvorí póry

 • Rýchlejšie zotavenie po operácii

 • Liečba psoriázy a dermatitídy

 • Posilňuje nechty


   Celebrity sú nadšení z kryoterapie. Svetové hviezdy pravidelne zdieľajú svoje skúsenosti na sociálnych sieťach. Tento druh "propagácie" viedol k tomu, že viac ľudí vie o kryoterapii. Kryoterapia vytvára novú metódu na zintenzívnenie starostlivosti o pleť a krásu. Chladný stimul stimuluje telo, aby sa s ním vydalo, zvýšilo produkciu kolagénu, ako aj pevne stiahlo pokožku a spálilo viac kalórií. Samozrejme, kryoterapia používajú aj iné osobnosti, známe mená ako Anthony Robbins, podcaster Joe Rogan a Doktor Oz sú veľmi nadšení.


Aký je účinok kryoterapie v kozmetickom ošetrení?

    Kryoterapia podporuje krvný obeh a zlepšuje lymfodrenáž. Výsledkom je, že sa telo ľahšie detoxikuje. Ošetrenie čistí pokožku a odstraňuje odpadové látky, čím sa zdá, že je mladšia. Metabolizmus sa aktivuje a telo spaľuje kalórie. Studený stimul stimuluje rozklad kolagénu, na ktorý reaguje telo vytvorením nového kolagénu, čo zase zvyšuje elasticitu pokožky. Vrásky sa zmenšujú, póry sa zmenšujú a koža je jemná. Aj nechty sú silnejšie. Štítna žľaza reaguje pozitívne na studený stimul. Po 10 dňoch kryoterapie, studených sprch alebo plávania v ľadovej vode vyvíja telo izolačnú vrstvu. Štítna žľaza produkuje dodatočný tyroxín, ktorý mobilizuje mastné kyseliny, čo spôsobuje stratu hmotnosti. Chlad má tiež priamy vplyv na tukové tkanivo v našom tele. Existujú dva druhy tukov: biele tukové bunky, ktoré sa nachádzajú hlavne okolo brucha, zadku a stehien a hnedé tukové bunky, ktoré sú zodpovedné za vykurovanie nášho systému. Počas relácie WBC sa biele tukové bunky spaľujú ako prídavné palivo na ohrev tela. Navyše hnedé tukové bunky sú stimulované na zahrievanie tela bez toho, aby ste museli cvičiť. To vám pomôže schudnúť. Chladnutie môže tiež prispieť k spomaleniu procesu starnutia a zníženiu možnosti vzniku cukrovky, obezity a kardiovaskulárnych ochorení. Tento proces tiež pomáha niektorým ženám bojovať proti celulitíde.


   Udržiavanie prísnej a zdravej rutiny starostlivosti o pleť je nevyhnutné, ak chceme, aby sme zostali vyzerajúci žiarivý a mladistvý čo najdlhšie. Koža na našich tvárach prechádza veľa denne - viac ako môžeme očakávať ​​a preto sa musíme starať o to. Ale to môže byť zdĺhavá úloha, najmä keď žijeme hektický životný štýl. Zahrnutie kryoterapie môže byť ideálnou alternatívou - nie je časovo náročné a prináša svet pokožky. Kryoterapia pre krásu môže pomôcť udržať mladistvý vzhľad a zároveň znížiť príznaky starnutia, ako sú vrásky, jemné čiary a škvrny. Všetko len s niekoľkými minútami liečby týždenne. Vystavením pokožky teplotám pod hladinou sa prirodzený proces hojenia tela naskočí do činnosti, ktorý je pripravený na omladenie pokožky. Cryo facial pomáha stimulovať produkciu kolagénu v hlbších vrstvách kože, zvrátiť účinky starnutia a necháva vám hladší, pevnejší a mladšie vzhľad. Ale nie je to len tak. Zvýšenie kolagénu tiež sprísňuje póry, znižuje ich veľkosť a zabraňuje akýmkoľvek nečistotám, ktoré by mohli preniknúť a spôsobiť pupienky, čiernu hlavu a akné. Náhly pokles teploty zvyšuje prietok krvi bohatej na kyslík na vašu pokožku, čo mimoriadne pomáha liečiť. To môže zlepšiť stav a vzhľad vašej pokožky, znížiť jemné čiary, slnečné škvrny a tmavé kruhy.
Údaje máp
Údaje máp ©2020
Údaje mápÚdaje máp ©2020
Údaje máp ©2020
Mapa
Satelitné

Kontaktujte nás

FITLANDIA, s.r.o.

Žilina
Šporotvá 9
Telefon: +421 949 883 230